Ergin Pansiyon Avantajlı Tekliflerle Size Huzurlu Bir

Bozcaada

Tatili Vaad Ediyor...
 

Hafta Sonu Bozcaada

Hafta Sonu Bozcaada

Hafta sonu küçük kaçamaklarınızın adresi Bozcaada

Modern şehrin betonlaşan mimari yapılarından kurtulmak ve rahat bir nefes alarak eşsiz güzellikleri keşfetmek istiyorsanız hafta sonu küçük kaçamaklarınızı adresi Bozcaada olacak. Son yılların en gözde tatil merkezlerinden biri haline gelen yer sıcakkanlı insanları, tarihi ve kültürüyle görülmeye değer. Kuzey Ege turunda kaçırmak istemeyeceğiniz hafta sonu kaçamağı veya yaz tatiliniz için tercih edeceğiniz Bozcaada unutulmaz anlar yaşamanızı sağlayacak.

Bozcaada’da hem Türk hem de Rum evlerini görme şansına sahipsiniz. İki ayrı mahalle olarak ayrılan mimari yapılarda dönemin kültürünü gözlerinizde canlandırabileceksiniz. Gezi turuna çıktığınızda Bozcaada Müzesi, Meryem Ana Kilisesi, Bozcada rüzgar gülleri, Akvaryum koyu, Ayazma plajı ve Habbele plajı mutlaka gitmeniz gereken yerlerden olacaktır. Ayrıca ırmak bağ evi, sandal restoran, battı balık, simyon gibi mekanlar unutulmaz lezzetleri tatmanızda en gözde mekanlar olacak. Tenedos kurabiyesi, ekşi mayalı ekmeği ve Alishiro ise mutlaka tatmanız gereken lezzetlerden.

Konaklama ihtiyacı duyduğunuzda şehrin merkezinde pek çok otel kaliteli hizmet ve uygun fiyatları ile sizleri karşılıyor. Bozcaada’nın her yerinde küçük pansiyonları ve butik otelleri de görmeniz mümkün. Her bütçeye uygun konaklama imkanlarıyla unutulmaz bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Her mevsim rahatlıkla gezeceğiniz ve unutulmaz lezzetleri tadacağınız yerde özellikle bahar ve yaz aylarında tatilin keyfini daha da unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Üzüm bağlarının ve şarabın da meşhur olduğu Bozcaada’da hata sonu küçük kaçamağınızı unutulmaz bir keyfe dönüştürebilirsiniz. Günün erken saatlerinde bir serpme kahvaltıyla başlayabilir, dar ve bir o kadarda şirin sokaklarda tarihi güzelliklerin seyrine dalarak gezebilir, acıktığınızda bir restorana kendinizi atarak muhteşem bir balık keyfiyle karnınızı doyurabilir, polente fenerinde gün batımını seyredebilir ve gecenizi eğlencenin adeta dışarılara taştığı mekanlarda devam ettirebilirsiniz.

Hem gezip görme ve keşif açısından hem de tatil için rahatlıkla tercih edeceğiniz Bozcaada unutulmaz günler geçirmenize gerek tarihiyle gerek doğanın eşsiz güzellikleriyle gerekse mekanları ile olanak tanıyacak. Tüm stresinizi üzerinizden atacağınız ve yeni yerler keşfederken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız Bozcaada eşsiz güzellikleriyle sizleri kucaklıyor.