En İyi Bozcaada Otelleri

RÜYA GİBİ BİR TATİL İÇİN, EN İYİ BOZCAADA OTELLERİ

Telefon : 0 ( 542 ) 404 54 13
Telefon : 0 ( 537 ) 425 29 84
Telefon : 0 (541 ) 294 61 18
E-Mail : erginpansiyon@gmail.com
Adres : Eski Rum Mahallesi Kale Arkası NO:24 Bozcaada / ÇANAKKALE

Rezervasyon işlemi kesinleştiği takdirde Bozcaada iskelesinde tüm müşterilerimizi karşılıyoruz.

 

bozcaada otelleri 2019

Ege denizinde bulunan ve ülkemizin en şirin yerlerinden birisidir. Bozcaada aynı zamanda Türkiye’nin üçüncü büyük adasıdır. Nüfus mübadelesi sırasında, Rum kökenli vatandaşların bir kısmı buradan ayrılmış, bir kısmı ise burada kalmıştır.

Sakin ve sıcak denizi, muhteşem doğasının var olması, hafta sonları yakın illerden buraya dinlenmeye gelen insanlarla dolup taşmasını sağlamaktadır. Bozcaada daha çok küçük dar sokakları ve aile otelleri ile biliniyor.

Uzak illerden gelmeyi düşünenlerin birçok beklentisinin karşılanacağını söyleyebiliriz. Daha çok buradaki otellerde samimi ve sıcak bir hava mevcut. Yani 5 yıldızlı otel konforuna ya da ortamına alışanlar için ortam biraz yabancı kalacaktır.

En iyi Bozcaada otelleri aslında biraz da bütçeye bağlıdır. Burada her bütçeye uygun otel bulunabiliyor.

HANGİ OTELDE KALMAK İSTERDİNİZ?

Herkesin beğenisi farklı tabi ki… Kimisi denize sıfır olan bir otelde kalmak istiyor. Kimisi ise doğaya yakın olmak istiyor ve doğa manzaralı bir oteli tercih ediyor. Bozcaada da ise her iki türde otel bulmak mümkün.

Ancak şunu belirtelim, toplu ulaşım araçları sık değil ve eğer aracınız yoksa konaklayacağınız yeri ona göre seçmelisiniz. Bu yüzden birçok kişinin, merkeze yakın yerlerde olan otelleri tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Bozcaada otelleri denize sıfır olarak da yer alıyor ve oldukça konforlu olduğunu söyleyebiliriz.

Bozcaada Butik Otel

İnsanlar neden Butik olan otelleri tercih ederler. Aslında sebebi çok basit. Butik oteller, beş yıldız konforu sunarlar. Oda sayıları ve personel sayıları azdır. Ancak hizmet olağanüstüdür. Kendinizi evinizden daha iyi hissedersiniz.

Bozcaada butik otel seçeneklerini bu yüzden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Tarihi dokusu, muhteşem doğası ve denizi, butik hizmeti ile birleşince, unutulmaz bir tatil geçirmemeniz için hiçbir neden yok gibi, ne dersiniz?

Neden Bozcaada Otelleri?

Aslında neden Bozcaada da tatil yapmalıyım gibi bir soru sormalısınız. Klasik tatil seçeneklerinden bıktıysanız, zaten cevabı bulmuşsunuz demektir. İnsanlar artık günümüzde, deniz turizmine çok ilgi göstermiyorlar. Tabi ki insanın doğasında var, aynı şeyleri sürekli olarak tekrarlamak ve sıkılmak…

Tatil olayı da böyle bir şey işte!

Bir yılın vermiş olduğu yorgunluk ve stresi bir anda atmak kolay değil. Yorgunluğunuzu kısa sürede atabileceğiniz ve pozitif enerji yüklenebileceğiniz en iyi yerlerden bir tanesi, Bozcaada…

Bozcaada otelleri ise bu konuda gerçekten oldukça yardımcı oluyor. Adanın merkezine geldiğiniz anda zaten sizi yüksek bir enerji karşılıyor. Ada iki mahalleye bölünmüş. Bir tarafta Rum mahallesi, diğer tarafta ise Türk mahallesi bulunuyor. geniş üzüm bağları ve tarlalar da adanın karakteristik özelliklerinden.

Her ne kadar bazı insanlar, özel araçları ile gelip çiftlik evlerinde kalmayı tercih etseler de, çoğunluk hala buradaki otellerin konforundan vazgeçmiyor.

Bozcaada Otelleri Hangi Seçeneklere Sahip?

Geniş ve ferah odaları buradaki otellerde bulabilirsiniz. Bozcaada otelleri ayrıca, deniz ve doğa manzarasına sahip. Bazıları ise tarihi eserlere yakın bir konumda bulunuyor.

Odalarda ise; Tv, Klima, banyo, Wi-fi erişimi ve minibar gibi seçenekler bulunuyor. tüm oteller, her zaman temiz ve düzenli odalara sahip. Butik tarzı otellerin bazıları ise şirin bir ev görünümüne sahip.

Ayrıca eğlence mekanlarına da yakın olan oteller, bir hayli fazla. Ne dersiniz? İyi bir tatil yapmak ve tüm yorgunluğunuzu atmak istemez misiniz? Öyleyse Bozcaada otellerinde konaklamayı tercih edebilirsiniz.

 

Bozcaada Otelleri sektöründe hizmet veren aile işletmesi Ergin Bozcaada Pansiyon, en güzel bozcaada otelleri ve en güzel bozcaada pansiyonları arasında yerini korumak için her geçen gün kendini yenilemektedir. Ada tatilinizin en önemli kısmı elbetteki doğru konaklama tercihinizle daha güzel olacaktır.

En iyi bozcaada Otelleri

bozcaada ergin pansiyon, ucuz pansiyon hizmeti

Pansiyonumuzda konaklayan misafirlerimiz için özenle hazırladığımız açık büfe kahvaltıyla güne başlayıp, Bozcaada’nın tadını çıkarabilirsiniz.

Bozcaada Koylarında denize girebilir, Sokaklarında harika fotoğraflar çekebilir, Bozcaada Restoranlarında yemeğinizi yedikten sonra tekrar odanıza gelerek konforlu odalarımızda dinlenebilirsiniz.

Ergin Pansiyon olarak size Bozcaada’ya gelen misafirlerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

İşletmemizi Bozcaada Gezginleri Öneriyor ve Bozcaada Gezginleri İnternet sitesinden Bozcaada Otelleri kategorisinden işletmemizi inceleyebilirsiniz.