Bozcaada’da Gece Hayatı Nasıl?

Bozcaada’da Gece Hayatı Nasıl?

Akdeniz iklimine sahip olan Bozcaada’da yazlar sıcak ve kurak geçerken kışları ise biraz ılık ve yağışlıdır. Fakat her mevsim de eğlenmeniz ve gece hayatını da sürdürebileceksiniz. Türk ve Rum mimarisinin her bir izlerini bünyesinde barındıran en güzel tatil yerinde her ne kadar gece hayatı doludizgin geçmese bile canınız sıkılmadan bir şeyler yapabilme imkânına sahip olacaksınız. Ada da her ne kadar gece hayatı çok dinamik bir şekilde geçmese de pek çok gidebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz yerleri de bulabilmeniz kolay olmaya başlayacak. Özellikle sahil tarafında bulabileceğiniz pek çok barlar bulunuyor.

Polente Gece Hayatı Merkezi

Mavi sandalyeleri ile tanınan gece hayatı denilince insanların ada da en çok ziyaret etmiş olduğu yerler arasında polente bulunuyor. Mekana gelen kişiler ise hem rock hem de pop şarkıları bir arada bulabilecek ve harika bir ambiyans içerisinde gece hayatını da güzel geçireceksiniz. Açık mekânda içeceğiniz rakı ve ardından balık keyfi ile tüm zamanınızı daha güzel şekilde geçirebilmenin de mutluluğunu yaşayacaksınız.

Çınaraltı Kahvesi

bozcaada gece hayatı ve çınarlatı

bozcaada gece hayatı ve çınarlatı

Gece kafanızı dinlemek ve bir de üzerine kahve içmek istiyorsanız o halde sizlerde Çınaraltı Kahvesi yolunu bir an önce tutarak gece hayatınızı da güzel şekilde sürdürmeye de başlayabilirsiniz. Adanın huzur veren hali bile insanların canını sıkmıyor ve aksine oldukça huzurlu olmalarına da en iyi şekilde katkı sağlıyor. Kahve içerisinde çikolata, su, likör ve cafe creme servisleri de bulunmaktadır. Hayatınızı daha dolu dolu ve aynı zamanda da rahatlamış bir şekilde geçirmek için artık en doğru yerlerden birisi de Kuzey ege kesimin de yer alan adayı ziyaret etmek olacaktır.

Açık mekânlarda gerek tek başınıza gerekse de sevdikleriniz ile birlikte gece olunca bile aktivitelerinizi de en iyi şekilde sürdürmeye de devam edeceksiniz. Üstelik adaya geldiğiniz vakit tam olarak nerede konaklayacağınızı bilmiyor ve burada birkaç gün daha kalmak istiyorsanız en iyi ve en doğru seçeneklerin arasında ise Ergin Pansiyon yer alıyor. Bu sayede ne kadar kalmak isterseniz kalabileceksiniz.