Ergin Pansiyon Avantajlı Tekliflerle Size Huzurlu Bir

Bozcaada

Tatili Vaad Ediyor...
 

Bozcaada Tatil Tercihi

Bozcaada Tatil Tercihi

Son yıllarda tatil beldesi olarak en çok tercih edilen yerler arasında popülaritesini gün geçtikçe arttıran Bozcaada yeşilin ve mavinin muhteşem uyumunu eşsiz doğa güzellikleriyle bir arda sunmaktadır. Geçmişin tarihi dokusunun günümüz mimariyle harmanlanmış yapıları görsel şölen eşliğinde sizlere sunmaktadır. Hafta sonu kalabalık şehirden uzak rahat bir yerden nefes almak istediğinizde yaz tatiliniz için de rahatlıkla tercih edebileceğiniz Bozcaada turistlerin de ilgisini çekerek Çanakkale’de eşsiz güzellikleri keşfetmeye sizleri davet ediyor.
Kalacak yer olarak merkezde Katina Hotel’in yanında butik otelleri, pansiyonları veya bağ evlerini tercih edebilirsiniz. Üzüm bağlarının doğal güzellikleri beraberinde getirdiği mekanlarda sabah kahvaltınızı çevrenizi saran bağlardan doğal ürünlerle yapma fırsatı bulabilirsiniz. Üzüm bağlarının olduğu kadar şarap kültürünün de bir adım ilerilere taşındığı Bozcaada’da şarap fabrikalarını gezmeniz meraklıları için farklı bir deneyim olacak.
Yapacağınız aktiviteler arasında her ne kadar ulaşımı biraz zorlu olsa da Polente Feneri’nde gün batımını seyretmek sizin için farklı bir deneyim olacak. Rüzgar güllerinin görsel şöleniyle büyüleyici atmosferde gün batımını izlemek tüm yorgunluğunuzu üzerinizden alacak. Bozcaada’nın olmazsa olmazı deniz. Denizde girmek istediğinizde rahatsız etmeyecek kalabalıkta Ayazma plajı doğru bir tercih olacak. Denize girmek için pek çok plaj mevcutsa da Akvaryum koyu en çok tercih edilenler arasında. Ancak belirtmek gerekirse deniz suyu oldukça soğuk.
Gezme ve fotoğraf çekme çılgınlığınız için iskele yolunun sol tarafını Türk mahallesi, sağ tarafını ise Rum mahallesi olarak ayırabilir ve gezintiye çıkabilirsiniz. Genellikle buradaki evlerin mimari dokusu bozulmadan restore edilerek cafe veya restoran ve butik otel olarak kullanılması işinizi daha da kolaylaştırmaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği veya atıştırmalık istediğinizde her mekanın kendine has lezzetleri damak tadınıza hitap edecek. Ayrıca Bozcaada kalesi de görmeye ve gezmeye değer güzellikte.
Temiz havasını içinize çektiğinizde huzur bulacağınız doğası, eşsiz mekanlarının yanı sıra gecelerinizi de renkli ve eğlenceli geçireceğiniz mekanlar bulunuyor. Her anı dolu dolu yaşayacağınız Bozcaada tekrarını yeniden yapmak isteyeceğiniz doğal ve kültürel güzellikleriyle tatil severleri ağırlamaya devam ediyor.
Ada kafe, Battı Balık, Sandal Restoran, Simyon Meyhane, Çiçek Pastanesi, Eski Kahve ve daha pek çok mekan kendine has lezzetleriyle tüm güzellikleri bir arda yaşamanıza olanak tanıyor.