Bozcaada Günü Birlik Gezi

Bozcaada Günü Birlik Gezi

Kuzey Ege de yer alan Bozcadayı ziyaret etmek isteyen kişiler yaz ve kış demeden istedikleri her mevsimde tatilin tadını doyasıya çıkarabilme şansına da sahip olacaklardır. Üstelik birçok yerleşim yerini de bünyesinde barındıran adaya artık düzenlenen günü birlik turlardan yararlanarak gezinizi de gönül rahatlığı ile yapabileceksiniz. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte günü birlik ada turlarıyla hayatınızda bir farklılık yaratabilir ve Bozcadayı görebilirsiniz. Bozcadayı daha yakından tanımak, yemeklerini, gezilip görülmesi gereken yerlerini, masmavi ve temiz denizlerini, gece hayatını yaşamak için ekonomik fiyatlı olarak düzenlenen Bozcaada Günü Birlik Gezi turlarıyla harika zamanlar geçirmeye de başlayabilirsiniz.

Çanakkale-Bozcaada’ya ulaşım konusunda da herhangi bir sıkıntı çekilmezken çoğu kişi gerek arabasıyla gerekse de düzenlenen günü birlik turlarla adaya gelmekte ve pek çok güzellikleri de beraberinde görmeye başlamaktadır. Özellikle konaklama ihtiyaçlarına da anında cevap verecek otelleri bulabileceğinizden dolayı günü birlik olarak değilde birkaç gün daha da tatil cennetinde kalarak vakit geçirebilirsiniz. Her kesime hitap edecek tatil güzelliklerini sunarken özellikle balayı çiftlerinin en çok tercih etmiş olduğu yerler arasında da bulunmaktadır. Yakın zaman içerisinde adaya günü birlik olarak gitmeyi düşünen kişiler varsa önceden mutlaka planlamanızı da yapmanız gerekmektedir. Değirmenler Koyu, Köprülü Paşa Camii, Sulubahçe Koyu, Çanak Limanı, Kocatarla Limanı, Lagor Limanı gibi daha pek çok liman, koy, plaj ve eğlence merkezlerine sahip olan ada hayatını hemen sizlerde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Günü birlik olarak geldiğiniz Bozcaada’da ilk olarak karşınıza Venedik kalesi gelecektir. Pek çok gezilecek yerleri bulunan doğal güzelliklerin ana adresini hiç vakit kaybı yapmadan bir an önce ziyaret ederek görmediğiniz yerleri görmeye de başlayabilirsiniz. Birden farklı otel ve konaklama tesislerini de bünyesinde barındırarak gelen ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırlayan Bozcaada’da yerinizi almaya başlayın. Aynı zamanda ada da konaklama için nereyi seçmem gerekiyor diye düşünüyorsanız kusursuz bir şekilde hizmet veren Ergin  Parsiyonda konaklama konusunda en iyi şekilde destek alabilir ve güzellikler diyarı olarak adlandırdığımız ada da kalabilirsiniz.